Percival – Wild Hunt Live – Berlin (DE)- 17 maja 2024

Co: Percival  – Wild Hunt Live
Data: 17 maja 2024
Godzina: 20:00
Miejsce: Metropol Berlin
Bilety: https://www.myticket.de/de/percival-tickets

*******

Podczas WILD HUNT LIVE zespół prezentuje utwory wykorzystane w grze, doskonale znane każdemu fanowi trzeciej części Wiedźmina, w większości w ich oryginalnej wersji, z towarzyszeniemprzygotowanych specjalnie na potrzeby spektaklu projekcji zawierających fragmenty oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały video (przygotowane przez Marcin Somerlik Productions ).
Występ Percivala dopełni wspaniałe oświetlenie oraz niesamowite popisy taneczno-akrobatyczne towarzyszącego im Teatr AVATAR – grupy, która ma na swoim koncie występy m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech oraz na wszystkich stadionach podczas Euro 2012 (http://www.teatravatar.pl/ ).
Wszystko to okraszone pięknymi strojami i scenografią nawiązującą do klimatu gry Wiedźmin.

Przedstawienie WILD HUNT LIVE zdobyło mnóstwo pozytywnych recenzji, zarówno wśród dziennikarzy jak i słuchaczy, którzy zachwyceni spektaklem nierzadko decydowali się na jego obejrzenie po kilka razy.

Jest to gratka nie tylko dla fanów gier komputerowych, ale również dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, wspaniałych głosów, ciekawego instrumentarium, tańca oraz klimatów folk i fantasy.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

maj 17 2024
Expired!

Czas

20:00 - 22:00

Więcej informacji

BILETY

Lokalizacja

Metropol Berlin
Nollendorfplatz 5, 10777 Berlin, Deutschland
Kategoria
BILETY

Recent Posts

Recent Comments