Misja

Naszym celem jest tworzenie muzyki – bez ograniczeń, bez barier. By to robić, musimy się rozwijać, dlatego wszystko, co robimy cechuje nieustający progres. Ponieważ kochamy to, co robimy, oraz chcemy to robić w sposób najbardziej uczciwy w stosunku do samych siebie oraz innych, włączamy w nasze działania nasze pasje – takie jak historia, rękodzieło, nauka, malarstwo, edukacja.

 

Swoją pracą chcemy pokazać, że każdy ma prawo do samorealizacji – zgodnie ze swoimi marzeniami i że dla nikogo taka droga nie jest zamknięta. Uważamy, że “talent” – w powszechnym rozumieniu jako “dar od niebios dla wybrańców” – nie istnieje, jest tylko ogromna chęć, motywacja, a przede wszystkim ogrom pracy, które determinują wyniki oraz sukces.

 

Naszą sztuką chcemy to właśnie udowadniać i przekazywać tę wiedzę innym – edukować, ale i bawić – dystans do siebie i świata sprzyja osiągnięciu sukcesu. Według nas nie ma rozdźwięku między korzeniami i tradycją, a buntem i nowatorstwem – to dwa z trzech ważnych aspektów życia, pomiędzy którymi powinna być zachowana równowaga. Trzeci aspekt to Tajemnica – o niej też w opowiadamy. A opowieść nasza może Ci się nie spodobać, możesz jej nie zrozumieć, ale pewne jest jedno – nigdy się o tym nie przekonasz, jeśli nas nie posłuchasz!